Polecamy

Nintendo Switch Online może dodać gry z SNES, według badaczy danych

Ile postaci wystarczy mieć w grze Warcraft?

Gry

Geralt z Wiedźmina dołączy do Monster Hunter World w lutym

Wydarzenie współpracy Monster Hunter World x The Witcher otrzymało solidną datę.

Capcom ogłosił dzisiaj, że Geralt z Rivii, bohater serii Wiedźmin, zostanie dodany do Monster Hunter World w piątek, 8 lutego. Data ta dotyczy tylko PS4 i Xbox One, a PC pojawi się w późniejszym terminie.

Wydarzenie jest częścią współpracy ujawnionej pod koniec zeszłego roku i zostanie udostępnione poprzez darmową aktualizację. Wówczas Capcom powiedział, że będzie to coś więcej niż tylko model postaci, ale firma nie wyjaśniła jeszcze, co to oznacza w kontekście rozgrywki.

Wiemy jednak, że Doug Cockle powróci, by podkładać głos postaci, więc jest to możliwe.

Capcom ujawnił również daty rozpoczęcia i zakończenia pierwszego Appreciation Fest w 2019 roku. Ta pierwsza iteracja trwa od soboty 26 stycznia do piątku 22 lutego - co oznacza, że będzie aktywna w momencie, gdy Geralt dołączy do gry.

Daty Appreciation Fest, w przeciwieństwie do większości wydarzeń w Monster Hunter World, dotyczą wszystkich trzech wersji: PC, PS4 i Xbox One.

Świętuj roczną rocznicę #MHWorld z innymi łowcami! ???????? Zapisz się do newslettera VG247 Otrzymuj wszystkie najlepsze kawałki VG247 dostarczane do Twojej skrzynki odbiorczej w każdy piątek! Włącz JavaScript, aby zapisać się do naszego newslettera Festiwal Appreciation Fest trwa od 26 stycznia do 22 lutego na wszystkich platformach! ????

Poza tym, nie jest jasne, czy event Wiedźmina będzie dostępny w grze na stałe, czy nie, choć dzisiejszy tweet ogłaszający tę wiadomość nie zawiera daty zakończenia. Wiele z tego stanie się jasne, gdy Capcom oficjalnie przedstawi szczegóły dotyczące zawartości.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Vulpera - charakterystyka

Vulpera (wymawiane jako "vuhl-PEH-ruh") to rasa koczowniczych lisołaków zamieszkujących...

Oto szybkie spojrzenie na Catherine Classic na PC...

Nowy port Catherine na PC jest całkiem pozbawiony kości, ale tej kultowej, klasycznej historii...

6 gier, które przedstawiają spustoszone...

Brexit nadchodzi (być może?). Choć dzielą nas od niego zaledwie trzy krótkie miesiące i...