Polecamy

World of Warcraft: Jak rozpoczęła się moja przygoda

Pięć miesięcy w Legionie: Recenzja rozszerzenia World of Warcraft

Gry

Gracze Fallouta 76 mają niezły ubaw w nowo odkrytym pokoju deweloperskim

Gracze Fallouta 76 ryzykują bany, aby zdobyć niewydane przedmioty z nowo odkrytego pokoju deweloperskiego.

Bethesda ma kolejny problem z Falloutem 76 - ujawniono, że gracze wchodzą do ukrytego pokoju deweloperskiego i wypełniają swoje buty niewydanymi broniami i przedmiotami. Aby ukrócić ten proceder, wydawca automatycznie zawiesza konta graczy do czasu otrzymania informacji o tym, jak udało im się dostać do tego pomieszczenia.

Informacja o tym, że gracze dostali się do tego pomieszczenia pojawiła się w tym tygodniu na Reddicie, a filmik pokazujący zawartość tego obszaru został umieszczony również na YouTube, choć oryginał został usunięty, a następnie ponownie załadowany przez innego YouTubera, PolterGeist.

Eurogamer donosi, że gracze na Discordzie wiedzieli o pokoju od kilku tygodni, zanim pojawił się na Reddicie, i że kilka niewydanych przedmiotów znalezionych w środku może być zaplanowanych do upuszczenia w aktualizacji frakcji PvP, takich jak Winterized, Military i Atom Cats power armour paints.

Znaleziono tam również postać niezależną o imieniu Wooby, która kręci się samotnie po okolicy.

Bethesda podobno dociera do graczy, którym udało się dostać do tego obszaru, prosząc o szczegóły, jak się tam dostali, dodając, że konta graczy "pozostaną po prostu zawieszone i niedostępne", dopóki nie otrzyma odpowiedzi.

Niektórzy gracze najwyraźniej tworzą konta alt, aby uzyskać dostęp do pokoju, i przenoszą swoje nieuczciwie zdobyte łupy na inne konto, zanim zostaną zbanowani.

Najnowszy patch do Fallout 76 wydany na PC kilka dni temu naprawił błąd dupe itemów, który powodował, że gracze duplikowali wysokopoziomowe przedmioty i sprzedawali je za prawdziwe pieniądze.

Gracze, którzy weszli do dev roomu i zdążyli przenieść niewydane przedmioty, zanim zostali zawieszeni, mogą również pójść w ich ślady, powodując dalsze wstrząsy w balansie i ekonomii gry.

To nie wszystkie złe wieści dla Betheda; jej inny online jaunt idzie z siły na siłę, i można przeczytać wszystko o tym, jak The Elder Scrolls Online po prostu coraz lepiej tutaj.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Vulpera - charakterystyka

Vulpera (wymawiane jako "vuhl-PEH-ruh") to rasa koczowniczych lisołaków zamieszkujących...

Oto szybkie spojrzenie na Catherine Classic na PC...

Nowy port Catherine na PC jest całkiem pozbawiony kości, ale tej kultowej, klasycznej historii...

6 gier, które przedstawiają spustoszone...

Brexit nadchodzi (być może?). Choć dzielą nas od niego zaledwie trzy krótkie miesiące i...