Polecamy

World of Warcraft - Wielki projekt: Eksploracja

World of Warcraft - Nowy dodatek: Jakie są prawdopodobieństwa?

Poradniki

GTA 5 Kody: PS4, Xbox, PC sprawdź jak wprowadzić kody do gry

GTA 5 cheaty i odpowiadające im kody cheatów GTA 5 są podstawą każdego GTA plathrough w tym momencie, będąc najprostszym sposobem, aby dostać się prosto do zabawy - co w większości przypadków oznacza prosto do niezwyciężoności, broni, amunicji i oczywiście helikopterów.

Poniżej znajdziesz szczegóły dla każdego GTA 5 cheat code dostępne, w różnych formatach: najpierw lista wszystkich cheatów GTA 5 i każdej platformy odpowiedni kod, polecenie konsoli lub cheat telefonu obok siebie, podzielone na ogólne cheaty i cheaty pojazdów; a następnie dalej na dole strony są nasze listy cheatów GTA 5 rozdzielone według platformy, dla łatwości użycia.

Pełną listę kodów znajdziesz tutaj: Kody GTA 5. Należy pamiętać, że dla pieniędzy, jednak jest to potwierdzone, że nie ma absolutnie żadnego konkretnego GTA 5 pieniądze cheat - ale są pewne alternatywy.

GTA 5

Jak wprowadzić cheaty GTA 5 na PS3, Xbox 360, PC, Xbox One i PS4

GTA 5 dodało kilka ciekawych sposobów na wprowadzanie cheatów, oprócz starych, dobrych kodów do wciskania przycisków kontrolera. Na konsolach możesz wprowadzić te kody kontrolera lub, alternatywnie, wyciągnąć telefon komórkowy w grze, aby wybrać numer, który aktywuje cheat.

Na PC możesz zrobić jedną z tych rzeczy, a także użyć komend konsolowych - komendy są właściwie słowami przeliterowanymi przez numery telefonów, co jest miłym akcentem (dając ci rzeczy takie jak 1-999-LAWYERUP)!

Więcej o grach przeczytasz na stronie https://spokeo.pl/gry

Oto krótki opis tego, jak wprowadzać cheaty na każdej platformie:

  • - PS4 i PS3 - Postępuj zgodnie z podpowiedziami przycisków w tabelach poniżej na kontrolerze, lub naciśnij Up, aby przywołać telefon komórkowy i zadzwoń pod odpowiedni numer.
  • - Xbox One i Xbox 360 - Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w tabelach poniżej na kontrolerze lub naciśnij przycisk w górę, aby przywołać telefon komórkowy i zadzwonić pod odpowiedni numer.
  • - PC - Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w tabelach poniżej na kontrolerze lub naciśnij klawisz W górę, aby przywołać telefon komórkowy i zadzwonić pod odpowiedni numer, lub naciśnij klawisz po lewej stronie 1 na klawiaturze (¬ w Wielkiej Brytanii lub ~ na klawiaturze amerykańskiej), aby użyć poleceń konsoli. Pamiętaj, aby używać wszystkich wielkich liter i nacisnąć enter po zakończeniu.

Istnieje przyzwoity zakres cheatów dostępnych dla graczy GTA 5, ale warto zauważyć, że brakuje niektórych klasyków - nie ma sposobu na tarło sobie czołgu na przykład, plus nie ma rzeczywistego, oficjalnego oszustwa pieniędzy - pomimo tego, co wiele osób powie ci!

Jeśli chodzi o broń, istnieje tylko jeden cheat - w przeciwieństwie do wcześniejszych gier - i istnieje tylko krótka lista pojazdów, które możesz wziąć w swoje ręce.

Poza tym, jest kilka ostatnich rzeczy, o których należy pamiętać: po pierwsze, nie będziesz w stanie odblokować osiągnięć lub trofeów, lub uzyskać coś innego niż Brązowa ocena w misjach, w sesji, w której cheaty zostały aktywowane. Po drugie, wszystkie te cheaty są wyłącznie offline - cheaty są wyłączone w GTA Online, ze względu na dość oczywisty efekt zakłócenia, jaki by wywołały!

Dowiedz się więcej na https://spokeo.pl/

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Kolumny audio: Kluczowe element dobrego brzmienia

Kolumny audio to nieodzowny element każdego systemu audio, który może zrewolucjonizować sposób...

Jak odblokować Vulperę w patchu 8.3

Więc chcesz być lisem? Cóż, mamy dla Ciebie pomoc! Odblokowanie Vulpery jest całkiem proste...

The Secret Fish - przewodnik

Ten poradnik opisuje jak zdobyć wszystkie Tajne Ryby wymagane do następujących osiągnięć:...