Polecamy

Gracze Fallouta 76 mają niezły ubaw w nowo odkrytym pokoju...

World of Warcraft - Ciekawostki i levelowanie

Gry

Aktualizacja Red Dead Online dodaje nowy tryb Gun Rush

Nowy tryb o nazwie Gun Rush został dziś udostępniony w Red Dead Online.

Gun Rush to nowy tryb dla 32 graczy w Red Dead Online, którego zadaniem jest zbieranie broni i amunicji, podczas gdy obszar gry się kurczy.

Można w nim grać w wariantach Free-for-all i Team, a wygrywa ten, kto zostanie ostatni.

Użytkownicy konsoli Xbox One mają teraz w becie dostęp do konia arabskiego Red Chestnut, siodła Alligator Skin Ranch Cutter Saddle oraz rewolweru High Roller Double-Action Revolver.

W przygotowaniu są kolejne aktualizacje do bety Red Dead Online, w tym tryby Races i Showdown, a także nowe ubrania i emotki.

Możecie spodziewać się kolejnych funkcji, udoskonaleń i poprawek stabilności, które zostaną wprowadzone w trakcie trwania bety.

Według Rockstar, planowane są dodatkowe zmiany oparte na opiniach graczy.

  • Codzienne wyzwania: Każdego dnia stawiaj czoła nowym wyzwaniom, obejmującym każdy aspekt gry, od ostrego strzelania po unikanie prawa.
  • Ulepszenia prawa i nagród: Nadchodzą pewne zmiany w sposobie działania systemów prawa i nagród w Red Dead Online, aby zmniejszyć zachęty do griefowania. Wkrótce gracze będą otrzymywać nagrody za popełnione przestępstwa i będą zachęcani do spłacenia ich w wyznaczonym czasie. Jeśli będziesz zwlekał zbyt długo, łowcy nagród z każdego stanu będą śledzić gracza, zmuszając go do zapłacenia lub ucieczki.
  • Zmiany w Pietruszce: Ułatwiamy uruchamianie systemu pietruszki, abyście mogli szybciej unikać agresywnych graczy. Ponadto, łatwiej będzie wywołać Feud, Posse Feud i Leader Feud, aby zmierzyć się z atakującymi graczami w zorganizowanej rywalizacji.
  • Blipy graczy oparte na bliskości: Powiadomienia o położeniu gracza będą wkrótce pojawiać się tylko na krótkich dystansach, zmniejszając zasięg, w którym jesteś widoczny dla innych, co zmniejszy prawdopodobieństwo bycia namierzonym przez innego gracza na dużym obszarze. W przyszłości zamierzamy również wprowadzić możliwość identyfikowania graczy, którzy rozpaczają i zabijają w sposób masowy, za pomocą stopniowo ciemniejącego blipa, który będzie coraz bardziej widoczny i będzie znajdował się w większym zasięgu, dzięki czemu każdy uczestnik sesji będzie mógł rozpoznać potencjalnie niebezpiecznych przeciwników na pierwszy rzut oka i z bezpiecznej odległości.

Jeszcze więcej w tym roku

  • Zupełnie nowe misje, które pozwolą ci rozwinąć twoją historię w Krainie możliwości - z udziałem znanych już postaci, takich jak Horley i Jessica LeClerk, a także kilku nowych.
  • Szereg dynamicznych wydarzeń na całym świecie
  • Mnóstwo nowych trybów rywalizacji, w tym nowe tryby Showdown i wyścigi
  • Nowe bronie i ubrania
  • Dużo więcej, o czym jeszcze nie możemy powiedzieć

Rockstar zapowiada, że Red Dead Online pozostanie w fazie beta jeszcze przez kilka miesięcy. Jeśli dopiero wkraczasz do gry, oto kilka porad i wskazówek dotyczących misji, trybów wieloosobowych i ogólnego przetrwania w otwartym świecie.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Vulpera - charakterystyka

Vulpera (wymawiane jako "vuhl-PEH-ruh") to rasa koczowniczych lisołaków zamieszkujących...

Oto szybkie spojrzenie na Catherine Classic na PC...

Nowy port Catherine na PC jest całkiem pozbawiony kości, ale tej kultowej, klasycznej historii...

6 gier, które przedstawiają spustoszone...

Brexit nadchodzi (być może?). Choć dzielą nas od niego zaledwie trzy krótkie miesiące i...