Polecamy

Nintendo Switch Online może dodać gry z SNES, według badaczy danych

Pięć miesięcy w Legionie: Recenzja rozszerzenia World of Warcraft

Gry

Assassin's Creed Odyssey: najnowsza odsłona Lost Tales of Greece, Shadow Heritage w przyszłym tygodniu, więcej aktualizacji

Pojawił się najnowszy wpis w sadze Lost of Tales of Greece dla Assassin's Creed Odyssey, a kolejny płatny zrzut zawartości ma już datę premiery.

Pojawił się nowy zrzut zawartości do Assassin's Creed Odyssey i jest to najnowszy wpis w sadze Lost Tales of Greece.

Zatytułowana The Daughters of Lalaia, wioska została pozostawiona "bezbronna", a ty będziesz musiał podjąć decyzje dotyczące jej przetrwania i przygotować mieszkańców na nadchodzące niebezpieczeństwo.

Jak rozpocząć grę Córki Lalaii w Assassin's Creed Odyssey

Aby rozpocząć grę, udaj się do Doliny Nimf w regionie Phokis, po osiągnięciu piątego rozdziału głównej ścieżki fabularnej. Pierwsze zadanie nosi nazwę A Gathering Storm i Ubisoft zaleca, abyś miał co najmniej 13 poziom doświadczenia.

Niektórzy donoszą, że zadanie nie pojawia się u nich poprawnie. Jeśli tak się stanie, wyjdź z gry i wróć do głównego ekranu tytułowego, a następnie wróć do swojego save'a, otwórz mapę świata i powinieneś być w stanie zobaczyć A Gathering Storm w Phokis.

Dziedzictwo Poety

W kolejnym nowym zadaniu miesięcznym, Dziedzictwo Poety, spotkasz się z "najbardziej skandalicznym poetą Grecji". Podczas tego questu dowiesz się, że nie jest ona taka, na jaką wygląda, ponieważ będziesz "coraz bardziej zaangażowany w jej ryzykowne występy". Ooh, brzmi interesująco.

Aby zacząć, dotrzyj do Rozdziału 5 głównej historii i udaj się do regionu Boecji. Pierwsze zadanie nosi tytuł Wielbiciel Praxilli i zalecamy, abyś miał co najmniej 34 poziom doświadczenia.

Jeśli posiadasz przepustkę Assassin's Creed Odyssey Pass, ucieszy Cię wiadomość, że drugie DLC pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

Nazywa się ono Dziedzictwo Cienia i kontynuuje wątek fabularny z pierwszego epizodu, Hunted. Zadaniem Shadow Heritage będzie zbadanie blokady wokół portowego miasta w Achaii. Odkryjesz grupę pozostawionych na pastwę losu obywateli, których życiu "zagraża zaciekły dowódca marynarki wojennej", który dowodzi blokadą. Przygotuj się na bitwę na pełnym morzu w tej odsłonie gry.

Shadow Heritage będzie dostępne od 15 stycznia. Aby rozpocząć Epizod 2, musisz ukończyć pierwszy epizod, Hunted, ukończyć quest Naxos w rozdziale 7 głównej historii i mieć przynajmniej 28 poziom.

A to jeszcze nie wszystko: nadchodzi legendarny cyklop Arges, a jeśli go pokonasz, zdobędziesz Młot Hefajstosa. Mieszka on na wyspie wulkanicznej, na którą możesz szybko podróżować dzięki dodatkowym znacznikom dodanym do mapy w aktualizacji tytułu 1.1.1.

Jest to wyzwanie endgame, co oznacza, że musisz mieć co najmniej 50 poziom.

Aya z Assassin's Creed Origins będzie dostępna jako porucznik Legacy jeszcze w tym miesiącu dla członków Uplay, wraz z nowym pakietem postaci Dionysos . Zawiera on zestaw ekwipunku, wspaniałego wierzchowca byka oraz legendarny sztylet. A jeszcze później, w tym miesiącu, będziecie mogli dostać w swoje ręce Athena Pack.

Wreszcie, nowa aktualizacja tytułu jest w przygotowaniu na 10 stycznia, która doda do gry zupełnie nowego sprzedawcę, Hefajstosa. Warsztat Hefajstosa znajdziecie w Jaskini Myson w regionie Malis. Możecie oczekiwać od niego następujących usług:

  • Learn - Zobacz wszystkie istniejące grawerunki i kup więcej grawerunków za Drachmy.
  • Ulepszanie - Możesz ulepszyć swój ekwipunek do poziomu 6 i 7.
  • Grawerowanie - Jak u każdego kowala, w warsztacie Hefajstosa możesz również grawerować ekwipunek.

Wraz z następną aktualizacją, będziesz mógł dostosować skalowanie przeciwników do następujących preferencji:

  • Ciężki - wszyscy wrogowie pozostają na Twoim poziomie
  • Normalny - bez zmian w ustawieniach trudności
  • Lekki - zawartość znajduje się około dwóch poziomów poniżej Twojego poziomu
  • Bardzo lekki - zawartość znajduje się około czterech poziomów poniżej twojego poziomu.

Szybka uwaga: ta opcja nie będzie dostępna w trybie trudności Koszmar.

Zapowiada się pracowity miesiąc. Miłej zabawy.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Vulpera - charakterystyka

Vulpera (wymawiane jako "vuhl-PEH-ruh") to rasa koczowniczych lisołaków zamieszkujących...

Oto szybkie spojrzenie na Catherine Classic na PC...

Nowy port Catherine na PC jest całkiem pozbawiony kości, ale tej kultowej, klasycznej historii...

6 gier, które przedstawiają spustoszone...

Brexit nadchodzi (być może?). Choć dzielą nas od niego zaledwie trzy krótkie miesiące i...